Yvonne Möllberg (V)

Kontaktinformation

E-post:
yvonne.mollberg@karlskoga.se

Bild på Yvonne Möllberg

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet Representant 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-29 - 2022-12-31
Oppositionsråd/partiföreträdare Ersättare 2019-01-29 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens sociala utskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31